Neden Stil Otomotiv Özel Servisi?

İletişim Bilgilerimiz
  • Yetkili: Mehmet HORZUM
  • Adres: Zafer Mahallesi Zafer Caddesi No:59 Merkezefendi / DENİZLİ
  • Telefon: 0 258 371 17 71
  • Faks: 0 258 371 17 71
  • GSM: 0 553 665 35 20 (Mehmet HORZUM)
  • E-Mail: info@denizlistilotomotiv.com

Mehmet ve Emrah Horzum  tarafından kurulan Stil Otomotiv&Oto servis, kaporta,boya,bakım,arıza tespit,tamir ve yedek parça hizmetlerinde siz değerli müşterilerinin güveni ve desteği ile sektöründe yer edinmeye başlamıştır.

Kaliteli işçilik prensibinden vazgeçmeyen Stil Otomotiv her marka ve model aracınızla ilgili kaporta boya,tamir,bakım ve onarım işlemini öncelikle müşteri memnuniyetini düşünerek yapıp,aracınızı teslim etmektedir.   

Yüksek Faturalardan Kaçının Aracınızın Bakımınızı Yaptırın..

Aracınızın kışlık ve yazlık periyodik bakımını yaptırmadıysanız Stil Otomotivde emin ellerdesiniz.Aracınızın düzenli periyodik bakımınızı da biz yapıyoruz.

100% Tüketici Memnuniyeti

Montaj & Servisimiz istediğiniz saatte, istediğiniz günde hizmet sunmaktadır. 100% müşteri memnuniyeti temel amacımızdır.

Denizli'de özel servis alanında önemli bir yere sahip olan işletmemiz; profesyonel kadromuz, son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla güvenilir araç bakımı, yedek parça, müşteri memnuniyetini önemseyen özel servis anlayışıyla en iyi hizmeti sunmak amacındadır.

Stil Oto Servis ile doğru zamanda ve doğru yerde olun.

Stil Oto 1500m² lik kapalı alanda her marka araçlarınızın tüm modellerinde kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

7/24 TELEFON NUMARALARIMIZ:

0 553 665 3520

0 554 111 61 17

Profesyonel bakımımız ve özenimizin yardımıyla onu hep böyle tutun.Stil Otomotiv aracınızın teknolojisini en iyi tanıyandır ve uygun fiyatla yüksek kalitede onarım sağlamak üzere en son teçhizatla donatılmıştır. Güvenliğinizden ödün vermemek için bizi yılda en az bir kez ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stil Otomotiv Özel Servisi